Nechte si poradit - Hypoexpert.cz

Nechoďte do banky, my Vám poradíme

„Jsme nezávislá poradenská společnost, s námi můžete vybírat ze širokého spektra nabídek všech klíčových bank na českém trhu a tím získat značné finanční výhody navíc.“

Nechte si od nás poradit

Finančního poradce by měl využít každý, kdo se sám nevyzná v oblasti osobního finančního plánování. A každý pak určitě v případě, že plánuje nějaké dlouhodobější financování, kterým je například hypotéka.

Naší finanční poradci dokážou vyhodnotit aktuální nabídku všech významných bank na českém trhu a najít tak optimální řešení financování dle požadavků konkrétního klienta. Současně myslí také na související otázky, které nelze pominout, jako je například zabezpečení pro případ ztráty příjmu, pojištění pořizované nemovitosti a další.

„Vyslechneme, zhodnotíme, navrhneme, prodiskutujeme, upravíme, vyřídíme a dále udržujeme kontakt.“

V případě, že využíváte služeb našeho finančního poradce a zprostředkovatele, neplatíte nic navíc, ale přidaná hodnota z tohoto Vašeho roku může být obrovská. Poradce Vás provází nejen po dobu vyřizování hypotéky. Spolupracuje s Vámi dlouhodobě a sleduje tak i možnosti refinancování hypotéky, které Vám může ušetřit další významnou částku. Spolupráci můžete navázat také již v pokročilejším stádiu, tedy v momentě, kdy hypotéku již splácíte, ale přemýšlíte o jejím refinancování.

Udělejte první krok a nezávazně nás kontaktujte vyplněním krátkého formuláře.

Plánování hypotéky

Realizovat hypotéku a při tom na nic podstatného nezapomenout vyžaduje široké znalosti v této oblasti a výbornou orientaci v nabídkách a požadavcích jednotlivých bank. Plánovat bez znalostí může být nejen vyčerpávající a časově náročné, ale také nevýhodné. Vybírejte hypotéku s naším hypotečním makléřem. Kontaktujte nás rychle a jednoduše přes náš webový formulář a přesvědčte se, že existuje ta pravá hypotéka pro Vás.

Plánování refinancování hypotéky

Banky spoléhají na konzervativnost českých klientů. Nebojte se překročit tento předpoklad a vyjednávat lepší podmínky po ukončení fixace Vašeho hypotečního úvěru.
Refinancování hypotéky stejně jako plánování hypotéky vyžaduje určité znalosti na tomto poli. S rozhledem našich hypotečních makléřů není problém najít nejvýhodnější možnost refinancování hypotéky na trhu. Kontaktujte nás rychle a jednoduše přes náš webový formulář a my se Vám nezávazně ozveme s nabídkou refinancování hypotéky.