Hypotéky a refinancování - Hypoexpert.cz

Co Vám nabízí HYPOEXPERT?

Nabízíme Vám nejlepší podmínky financování nemovitosti na českém trhu. Disponujeme v oblasti financování možnostmi, které Vám jinde sotva mohou nabídnout. Spolupracujeme s partnerskými bankami, které patří mezi ty nejvýznamnější na českém trhu. Jako partnerovi nám pro naše klienty nabízejí výhodnější podmínky. Výsledkem pro Vás, jako klienta, je ten nejlepší dostupný produkt, který sleduje Vaše požadavky a specifika, a s tím logicky přichází výrazná úspora Vašich finančních prostředků.

„Zajistíme Vám nižší úrokové sazby, než ve veřejných nabídkách, zrychlený proces schvalování úvěru a slevy na poplatcích.“

V oblast financování bydlení spolupracujeme s patnácti nejvýznamnějšími bankami na českém trhu. Jsou našimi partnery a zajišťují nám jisté výhody, které my zprostředkováváme Vám.

Nechte si poradit

Úkolem našich hypotečních makléřů je poskytnout Vám kompletní servis při vyřizování Vaší hypotéky či jejím refinancování. To mimo jiné zahrnuje také poradenství v oblasti financování nemovitosti.
Plně respektujeme požadavky našich klientů, které se odrazí v návrhu na financování vybrané nemovitosti. Tento návrh je připraven k další diskuzi a zapracování Vašich případných připomínek.

„Šetřete svůj čas, peníze a nervy.“

Naši hypoteční makléři Vám kromě peněz ušetří také čas a mnoho administrativních úkonů, které mohou být často matoucí. Velice pravděpodobně Vám také navrhne kvalitnější a levnější řešení, jak financovat Vaši nemovitost, než by Vám mohly nabídnout přímo banky na svých pobočkách.

Hypoteční makléř Vás bude provázet nejen při vyřizování hypotéky či jejím refinancování, ale po celou dobu sjednávání, čerpání a splácení. Vždy vedle sebe budete mít někoho, na koho se můžete obrátit s nejasnostmi v této oblasti.

„Udělejte první krok a nezávazně nás kontaktujte vyplněním krátkého formuláře.“

 

Plánování hypotéky

Realizovat hypotéku a při tom na nic podstatného nezapomenout vyžaduje široké znalosti v této oblasti a výbornou orientaci v nabídkách a požadavcích jednotlivých bank. Plánovat bez znalostí může být nejen vyčerpávající a časově náročné, ale také nevýhodné. Vybírejte hypotéku s naším hypotečním makléřem. Kontaktujte nás rychle a jednoduše přes náš webový formulář a přesvědčte se, že existuje ta pravá hypotéka pro Vás.

Plánování refinancování hypotéky

Banky spoléhají na konzervativnost českých klientů. Nebojte se překročit tento předpoklad a vyjednávat lepší podmínky po ukončení fixace Vašeho hypotečního úvěru.
Refinancování hypotéky stejně jako plánování hypotéky vyžaduje určité znalosti na tomto poli. S rozhledem našich hypotečních makléřů není problém najít nejvýhodnější možnost refinancování hypotéky na trhu. Kontaktujte nás rychle a jednoduše přes náš webový formulář a my se Vám nezávazně ozveme s nabídkou refinancování hypotéky.