Proč hypoexpert? - Hypoexpert.cz

Proč si vybrat HYPOEXPERT?

Hypotéka je dnes velmi dostupnou, snadnou a oblíbenou cestou k financování nemovitostí, jejich rekonstrukcí či pořízení vlastního bydlení. Výběr hypotéky nás zkrátka provází těmi nejdůležitějšími okamžiky v životě. Má také spoustu výhod, jako nižší úročení a možnost rozložit si splátky úvěru do dlouhého časového intervalu. Zároveň je to však také závazek nesoucí obrovský důraz na zodpovědnost.

,,Jsme schopni Vám zajistit nižší úrokové sazby, než ve veřejných nabídkách a zrychlený proces schvalování úvěru“

Proč by mi měl někdo pomáhat s výběrem hypotéky?

U tak velkého životního kroku se vyplatí, mít při zřizování hypotečního úvěru jistotu, že vybírám tu nejlepší možnou nabídku od spolehlivé instituce či banky. Získání takové jistoty však není nic jednoduchého, každá banka Vám bude tvrdit, že právě ta jejich nabídka je bezkonkurenčně to nejlepší co můžete dostat. Samotné nabídky však nejsou to jediné, v čem je potřeba se zorientovat. Celý proces žádosti o hypotéku, od odhadu hodnoty zastavované nemovitosti, přes její pojištění až po dokládání příjmu vyžaduje notnou dávku vytrvalosti a přehled v byrokratických úkonech.

Proto našim klientům poskytujeme nadstandardní služby v oblasti financování jejich nemovitostí hypotečním úvěrem.

Proč právě HYPOEXPERT?

Naší filosofií je osobní přístup a individuální analýza každého případu. Nejsme „hypotékový automat“, který nabízí dvě podobné varianty dle krátkého dotazníku. S každým klientem se snažíme budovat dlouhodobý vztah, v rámci kterého chceme poznat Vaše přání, potřeby, životní styl i současnou finanční situaci.

,,Nejsme hypotékový automat – lpíme na osobním přístupu, nabídky vytváříme individuálně“

Na základě dlouhodobé spolupráce s našimi partnerskými bankami jsme schopni Vám zajistit nižší úrokové sazby, než ve veřejných nabídkách, zrychlený proces schvalování úvěru a slevy na poplatcích.

Vyzkoušejte spolupráci s námi

Domluvte si nezávaznou schůzku s některým z našich poradců a přesvědčte se sami o našich schopnostech. Pořízením hypotéky s námi získáváte celoživotního partnera a opěru, která Vás podrží v příjemných i těžších chvílích. Začněme společně budovat vztah, který Vám zajistí dlouhodobou stabilitu a spokojenost už dnes. Stačí, když nám na sebe zanecháte kontakt.

,,Věříme, že společně učiníme pořízení vlastního bydlení ještě příjemnější chvílí, která se obejde bez větších starostí či nejistoty“

 

Plánování hypotéky

Realizovat hypotéku a při tom na nic podstatného nezapomenout vyžaduje široké znalosti v této oblasti a výbornou orientaci v nabídkách a požadavcích jednotlivých bank. Plánovat bez znalostí může být nejen vyčerpávající a časově náročné, ale také nevýhodné. Vybírejte hypotéku s naším hypotečním makléřem. Kontaktujte nás rychle a jednoduše přes náš webový formulář a přesvědčte se, že existuje ta pravá hypotéka pro Vás.

Plánování refinancování hypotéky

Banky spoléhají na konzervativnost českých klientů. Nebojte se překročit tento předpoklad a vyjednávat lepší podmínky po ukončení fixace Vašeho hypotečního úvěru.
Refinancování hypotéky stejně jako plánování hypotéky vyžaduje určité znalosti na tomto poli. S rozhledem našich hypotečních makléřů není problém najít nejvýhodnější možnost refinancování hypotéky na trhu. Kontaktujte nás rychle a jednoduše přes náš webový formulář a my se Vám nezávazně ozveme s nabídkou refinancování hypotéky.

Stojíme po Vašem boku po celý průběh žádosti o hypotéku a jejím splácení:

  • Pomůžeme Vám vybrat správné řešení Vašeho financování
  • Připravíme s Vámi podklady pro podání žádosti o hypotéční úvěr
  • Nemusíte chodit do banky
  • Podáme za Vás žádost o úvěr
  • Aktivně sledujeme proces schválení
  • Provázíme Vás také po celé období splácení úvěru

Zajišťujeme také kompletní doplňkový servis a právní služby:

  • Pomoc při výběru vhodné nemovitosti
  • Sjednání příslušných pojištění – úvěrové, pojištění nemovitosti apod.
  • Budeme s Vámi konzultovat obsah rezervační smlouvy
  • Zajistíme Vám odhad nemovitosti