O nás - Hypoexpert.cz

Kdo jsme a co umíme

Hypoexpert.cz provozuje nezávislá poradenská společnost KOMPLET FINANCE, s.r.o.

,,Orientujeme se na budoucnost“

Specializujeme se na kompletní finanční poradenství pro soukromou i firemní klientelu. Nesmírně důležitý je pro nás individuální přístup ke každému klientovi a jeho požadavkům, snažíme se proto o budování dlouhodobého vztahu, abychom mohli plně porozumět Vašim potřebám, přáním, ale i obavám. Nezáleží, jak moc jste konzervativní nebo zda naopak rádi riskujete, společně vytvoříme fungující finanční plán ušitý na míru, který se přizpůsobí Vašemu životnímu stylu a obejde se i bez neustálých kontrol a zásahů.

Váš finanční plán

Dlouhodobá spolupráce s kvalitním poradcem je základem každého dobrého finančního plánu. Neexistuje žádný univerzální recept na úspěch, každý máme jiné priority a představy o naší budoucnosti, proto na začátku cesty za úspěšným portfoliem musí stát důkladná analýza Vašich současných finančních produktů i stylu života.

,,Naši poradci nejsou prodejci – věříme, že síla fungující spolupráce je v konzultaci“

Ať už jsou Vaše přání jakákoliv, vždy dbáme na zabezpečení toho nejdůležitějšího:

  • Zajištění Vaší rodiny
  • Řešení vlastního bydlení, vyřízení hypotéky
  • Zajištění penze, investice do budoucna
  • Ochrana Vašich peněz proti inflaci, nespolehlivým bankám či exekucím

Diskutujme o Vaši budoucnosti

Naši poradci nejsou prodejci, nebudou Vám bezhlavě vnucovat konkrétní produkt – věříme, že síla fungující spolupráce je v konzultaci a oboustranné diskuzi. Tvrdě lpíme na neustálém vzdělávání a školení našich poradců, aby uměli vždy přehledně poskytnout aktuální a kvalitní servis. Pomůžeme Vám se zorientovat ve světě financí:

  • Zhodnotíte svůj stávající majetek
  • Zaplatíte méně za poplatky
  • Postaráme se o bezproblémový průběh splácení Vašich úvěrů
  • Nalezneme cestu jak financovat Vaše projekty

Financujte své projekty

Poradíme Vám nejen s osobními, ale i s firemními financemi. Naši poradci jsou připraveni Vám poskytnout kompletní servis k financování Vašich projektů a investic – provedeme Vás světem hypoték, úvěrů a leasingů, aby Vašemu růstu nestálo nic v cestě. Věnujeme se také pojištění Vašich investic a průmyslového majetku.

,,Provedeme Vás světem hypoték, úvěrů a leasingů, aby Vašemu růstu nestálo nic v cestě“

Naučíme Vás také, jak efektivně používat zaměstnanecké benefity. Soukromým životním pojištěním (SŽP) zajistíte Vašim zaměstnancům životní standard v důchodovém věku a zajistíte jeho rodinu ve složitých situacích.

Soukromé životní pojištění je daňově zvýhodněno pro zaměstnavatele i pro zaměstnance, z daného příspěvku se neodvádí mzdové odvody. Pojištění lze také začlenit do hypotéčního plánu a podstatně tak zaměstnanci zvýhodnit zřízení hypotéky.