Hypotéka s odloženou splátkou - Hypoexpert.cz

Hypotéka s odloženou splátkou

Všichni moc dobře víme, že když si půjčíme nějakou sumu, musíme ji splácet tak dlouho, dokud ji celou i s patřičným úrokem nesplatíme. Tak fungují téměř všechny bankovní úvěry, hypotéky nevyjímaje. Znamená to ale také, že původní částku vždy o něco přeplatíme.

Hypotéka s odloženou splátkou toto přeplacení eliminuje, v některých případech dokonce nepřeplatíte nic.

Jak je to možné?

Tato hypotéka je postavená na jednoduchém principu. Vezmete si u banky hypotéku a splácíte jí následně pouze úrok. Místo splácení jistiny tyto peníze investujete, nebo si je vhodně ukládáte. Na konci pak z takto ušetřených a zhodnocených peněz jednoduše splatíte hypotéku a ještě vám nemalá částka zbude.

Hypotéka s odloženou splátkou je většinou levnější také oproti „klasické“ anuitní hypotéce. Mimo to Vám poskytuje daleko větší flexibilitu. To je dobré třeba pro vyjednávání s bankou o výši úrokové sazby při skončení doby fixace, popřípadě pro refinancování. Další výhodou této hypotéky je  rezerva pro případ neočekávaných událostí. Máte totiž k dispozici vlastní prostředky, aniž byste museli o cokoliv žádat.

 

Hypotéka s odloženou splátkou je vysoce sofistikovaný produkt. Její zpracování je administrativně náročnější a to je důvod, proč Vám ji na přepážkách bank sami od sebe obvykle nenabídnou. Zkušený bankovní poradce, který má s tímto typem hypotéky zkušenosti, Vám může velmi pomoci.

 

Zeptejte se nás, kolik můžete ušetřit díky hypotéce s odloženou splátkou jistiny. Ochotně a rádi Vám poradíme.  

Poptat hypotéku

Vaše jméno:
Váš email:
Váš telefon:

Pro upřesnění zadejte
další informace (nepovinné):

Účel hypotéky: Pořízení nemovitostiRekonstrukce nemovitosti
Cena nemovitosti:
Požadovaná výše úvěru:
Doba splácení:
Poznámky, vzkaz: