Vybírám hypotéku - Hypoexpert.cz

Vybírám hypotéku

Existuje mnoho bank, které nabízí hypotéční úvěry na bydlení, proto může být obtížné se v takto velké nabídce zorientovat a vybrat vhodnou hypotéku pro Vás. Každá z nich Vás bude přesvědčovat, že právě jejich nabídka je ta nejvýhodnější, a pakliže se výborně neorientujete, dost možná Vás o tom přesvědčí, nehledě na to, jestli to je nebo není pravda.

Vhodným řešením je nechat si poradit s výběrem hypotečním expertem. Máme přehled o aktuálních nabídkách nejvýznamnějších bank, které nabízí hypotéku na českém trhu a na základě dlouhodobé spolupráce s nimi jsme schopni Vám zajistit nižší úrokové sazby, než jsou ve veřejných nabídkách, zrychlený proces schvalování úvěru a slevy na poplatcích.

Když chci hypotéku..

Je nutné mít splacené pohledávky. Než Vám banka půjčí, tuto informaci si ověřuje ve sdílených bankovních registrech. To neznamená, že když jste se v minulosti opozdili se splátkou za vestavěnou skříň, banka Vám nebude chtít půjčit. Přesto je to informace, která pro ni může mít nějaký význam, stejně jako pro Vás. Vaše problémy s dřívějším splácením mohou poukazovat na to, co je pro Vás při splácení klíčové a na co se při výběru hypotéky zaměřit.

Kolik a jak dlouho budu splácet?

Vaše měsíční splátka je závislá na době splatnosti a výši úrokové sazby. Tato úroková sazba se může lišit podle délky fixačního období.

Jak vybrat tu nejlepší banku a nejvýhodnější hypotéku?

Protože hypotéka je rozhodnutí na mnoho nebo i desítky let, je nezbytné najít hypotéku vhodnou právě pro Vás. Hypoteční expert má rozhled a orientuje se v širokém spektru nabídek na českém trhu.
Nelze obecně obsáhnout všechny možnosti a situace, proto je nezbytné hypotéku plánovat individuálně a přesně na míru.

Nechte si poradit

Možností, jak přizpůsobit hypotéku Vašim představám, je mnoho. Rádi Vám poradíme s výběrem té pravé hypotéky pro Vás a zajistíme Vám od našich bankovních partnerů nižší úrokové sazby, než nabízejí ve veřejných nabídkách, zrychlený proces schvalování úvěru a slevy na poplatcích. Kontaktujte nás rychle a jednoduše přes náš webový formulář a přesvědčte se, že existuje ta pravá hypotéka pro Vás.